Odjíždíme na víkend na hory... Co bude s naší farmou!?

16. února 2017 v 20:19 | Bařka |  I tohle k životu patří...
Po téměř dvou letech fungování naší malé farmy jsme se rozhodli, že na víkend vyrazíme s dětmi na hory. Spíš se rozhodl můj manžel, mě se na názor nikdo neptal. "V létě se nikam nedostaneme kvůli farmě, tak aspoň na ten víkend," argumentoval manžel a děti se strašně začaly těšit. Nemůžu jim tu radost zkazit, ale co bude s naší farmou? Kdo se postará o naše zvířátka? Kdo nám je nakrmí?

Musela jsem o pomoc požádat svoje rodiče!!
Odjíždíme zítra po obědě a já už teď mám nervy, jak to tady všechno bude fungovat. Nemám strach, že by se rodiče nedokázali o zvířata postarat nebo, že by jim nevěnovali takovou péči, jako my. Ale mám pocit, že na ně nakládám až příliš mnoho. Co když jim tím zkazím celý víkend? Nebo se stane nedej bože něco neočekávaného?

Musím věřit, že všechno dopadne a naši se z toho nezblázní!

Půjde o čtyři krmení pátek večer, sobota dopoledne, sobota dopoledne a neděle dopoledne. Manuál na dávkování a rozdělení co komu dát vydal na dvě strany A4 (jak je vidět na fotce). Konzervy pro kočky, granule pro kočky, granule pro pejska a další laskominy. Snad jsem všechno dobře popsala.

Rodiče nám budou krmit Tygra s Tinou, králíky, slepičky, morče a kozy.

A co pes? Nejdříve jsme chtěli naši Falenku vzít s sebou, ale protože jedeme ke známým a bylo nám řečeno, abychom ho raději nebrali, protože jsou tam dva zlí velcí psi, máme ho raději nechat doma. Rodiče si ho vezmou k sobě dolů. Naštěstí je Falenka zvyklá být u nich přes den jako ve školce, když my jsme v práci. Bude tam s Egonem a s Bárou a určitě jí se stýskat nebude.

Snad si ty hory dokážu užít. Kolikrát za den asi budu volat, jestli je všechno v pořádku?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama