Originální dárek k Vánocům? No přece mašlovačka...

21. listopadu 2017 v 18:51 | Benwalterovic farma |  Domácí výroba
Silikonové mašlovačky nikdy nemohou nahradit ty opravdické z pravého peří. My na farmě jsme se rozhodli, že peří z našich hus a kachen je škoda a mašlovačka by mohla být krásný a originální vánoční dárek. Už je máme všechny připravené...
Použili jsme peří z letek, pořádně jsme pírka vyprali, aby na nich nezbyly žádné nečistoty a mašlovačky se mohly hned používat.

Dlouhé mašlovačky jsou z husích brků a ty kratší z kachních. ALe běžné jsou spíš ty krátké. Husí brky udělaly opravdu obří mašlovačky.

Některé jsou černé, protože jsme měli i ladenské husy a divoké kachny, připadají mi takové luxusní, ale na kvalitu mašlovačky to asi moc vliv nemá.

Já už jednu bílou používám více než dva měsíce a peču opravdu hodně. Pořád skvěle drží, ale do myčky jsem ji raději nedávala, nevím, co by horká voda provedla s peřím.

Máme jich na prodej asi 30 kusů. Kdyby měl někdo zájem, stačí napsat na email benwalterova@gmail.com. Černé jsou ovšem jen v omezeném množství. Barva úpletu je možnost šedá, zelená, modrá nebo červená.

Kratší z kachních pírek jsou za 40,-
Dlouhé z husích per jsou za 50,-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama